Být v radosti
přítomného
okamžiku...

...radost z odpočinku

O kurzech

Motto dnů s abecedou radosti

Přály bychom si ABECEDOU RADOSTI směřovat každého človíčka k tomu, aby si uvědomoval následující.

Žít v radosti se dá tehdy, když si uvědomíme, že minulost nezměníme. Bytím v přítomnosti - radostně a s pozitivními myšlenkami utváříme přítomnost, která je nejdůležitější. Zároveň však bytím v přítomnosti zakládáme stavební kameny na světlou budoucnost plnou lásky a harmonie a zdraví.

Co by měli pobyty s abecedou radosti přinášet?

V rámci víkendových pobytů bude odpočinek a pohyb v přírodě spolu se správnou stravou a pitným režimem jedním z nejdůležitějších bodů. Kaloricky vyvážených 5 porcí dietního stravování budeme aplikovat na každého účastníka právě pro nastartování ozdravných a detoxikačních procesů. Uvolnění a následný odpočinek je velice důležitý i v době jídla a po jídle a podporuje nám pak také dobré trávení a hubnutí.

Pobyt v přírodě s mírnou pohybovou aktivitou pro aktivní odpočinek, procházky či kratší turistické vycházky.

Právě odpočinek je dalším tématem této doby a účastníci se budou zaměřovat na vědomý přítomný odpočinek. Splynout s přírodou, zjemnit své smysly, zaposlouchat se do potůčku, do zpěvu ptáků, do šumění lesa - to je ten správný odpočinek, tak si ho dopřejme.

Další formou odpočinku budou jednoduché rukodělné práce, kde si uvědomíme, jak důležitý je odpočinek při hře. Nejen děti si přeci hrají.

Od odpočinku je již krůček k relaxaci a obnově sil některou z relaxačních či meditačních technik. Základy relaxace doprovázené hudbou a slovem budou v programu ráno a večer. Relaxovat budeme také v rámci speciálních saunových procedur s vysokým detoxikačním účinkem. Další příjemná relaxace bude mimo jiné nahřívání lávovými kameny a masáže s přikládáním čakrových krystalů.

Hipoterapie, canisterapie jsou u nás také vděčnými pomocníky pro tělo i duši.

Novinky

 
29.12.2009Dorty

29.12.2009Pohoštění

» Přehled novinek
 
 
 
 
 
 
(c) 2009 Abecedaradosti.cz
O abecedě radosti | Jídlo | Odpočinek | Relaxace | Semináře | Ceník | Partneři | Reference | Catering | Novinky
Christine.cz Hračky, Lego, Puzzle Poptávky FoodLife.cz - recepty a vaření Christine.cz Hračky, Lego, Puzzle Poptávky FoodLife.cz - recepty a vaření Christine.cz Christine.cz Hračky, Lego, Puzzle Poptávky FoodLife.cz - recepty a vaření Christine.cz Hračky, Lego, Puzzle Poptávky FoodLife.cz - recepty a vaření